Друштвена игра Лизард

300.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра која се игра со 2 или повеќе играчи. Наменета за дечиња над 4 години.
• Производот се состои од 2 маски, 2 свирчиња, карти со ликови од животни и карти позиционери.
• Целта на играта е бројот што ќе ви се падне на картата да го турнете со маска и свирче. Тој што нема да успее да го турне бројот губи.
• Производот на користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 27x27x6cm
Шифра: 31265