Друштвена игра Лимон

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Погоди или натопи се!
• Сите лимони може да се полнат со вода, но само два од нив прскаат. Секој играч става лимон пред себе кога ќе го слушнат електронскиот тајмер ги менуваат позициите на било кои лимона. Со истекување на времето, тие го превртуваат својот да / не чип за да погодат дали нивниот лимон прска вода или не. Ако погодат, тие се насочени кон некој друг, во спротивно тие се насочуваат кон себе.Секој што погодил правилно, добива чип од лимон и првиот што собрал три чипови ја добива играта.
• Производот користи 2 x 1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето : 26x26x6 cm.

Шифра: 31527