Друштвена игра лошо куче

800.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Уште една многу забавна игра за секоја возраст- “Внимавајте да не го разбудите кучето”.
Со помош на пластичната мачкина шепа украдете му на кучето колку што можете повеќе коски, но внимавајте да не се разбуди. Картите одредуваат колку коски треба да му земете. Ако се разбуди ќе се соочите со неговата лутина и страшно лаење.

• Димензии на пакувањето: 21х15,5х13,5 см.

• Димензии на производот: 14х19х21,5 см.

• Производот работи на 3х1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

• Пакувањето вклучува: 24 карти, 24 коски, 1 пинцета

Шифра: 28926