Друштвена игра риболов жаба

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра за двајца, победник е оној кој ке улови повеќе риби додека се врти подлогата и рибите ги отвараат устите.
• Играчката е музичка и користи батерии 2×1.5 V AA кои не се вклучени пакувањето.
• Димензии на производот: 26x18x4 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x28x5 cm.

Шифра: 31745