Друштвена игра Snack

300.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Играчите наизменично фрлаат закуска на нестабилниот сад. Пазете закуските да не се истурат на ваша страна. Играта продолжува сè додека некој не остане без закуски. Играчот кој прв ќе остане без закуски е победник.
• Димензии на пакувањето: 27x20x7 cm.

Шифра: 31648