Sale!

Душек Intex 99x191x25cm 64781

1,399.00 ден

Description

• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си душек за вас и вашите најмили за релаксација и забава.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Овој душек можете да го користите во внатрешни и надворешни услови.
• Изработен од издржлив PVC материјал.
• Максимална издржливост: 275kg.
• Вид на душек: на надувување.
• Димензии: 99x191x25cm