Едукативен автомобил со микрофон

750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Едукативна играчка за помали дечиња која ќе го задржи вниманието на детето со многубројните звуци.
 Помага во развивање на моториката.
• Сите 10 копчиња имаат различни песни и помага во развивање на сетилата за слух .
• Копчињата со животни испуштаат автентични звуци како нив. Микрофонот е звучен и може да се пее на него.
• Очите на играчката светат и стимулира подобра координација на очите.
• Стимулира визуелно следење.
• Производот користи 3×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 20x16x4 cm.
• Димензии на пакувањето : 28x23x8 cm.
Шифра: 30867