Едукативна печурка

800.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Едукативна печурка која овозможува на вашето дете развој на допир,слух и вид.
• Овозможува рано запознавање со боите.
• Прстените на играчката се вадат така што му давате на вашето дете да ги намести правилно за да биде балансирана и иста од двете страни печурката.
• Кога ќе ја вклучите и исклучите испушта звуци.
• Кога балансирањето не е правилно,односно премногу на лево или премногу на десно испушта смешни звуци од цртаните.
• Кога ќе ги притиснете копчињата исто така испушта звуци.
• Производот користи 2×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на кутијата: 30x22x11 cm.
• Димензии на производот: 24x18x10 cm.

Шифра: 32002