Sale!

Експрес лонец

999.00 ден1,090.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– При достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Inox експрес лонец со одличен квалитет.

Одберете литража на лонец:
– 5 литри
– 7 литри
– 9 литри

Производител: Hacevher Metal
web: http://www.hascevher.com.tr
Потекло: Турција

Additional information

Големина на лонец:

5 литраски, 7 литарски, 9 литарски