Sale!

Електричен апарат против комарци и други летечки инсекти

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Designed in Italy by Beper
 Ефикасен против комарци
 до 60м2 покривен простор
 Моќност 6W
 Должина на кабел 1.2м
 1000V моќ на уништување
 Тип на светло 6W T5 BL
 Димензии 10.9×11.3×30.9 цм

Гаранција: 6 месеци