Sale!

Електричен бокал за вода ST WK-F17W22V2

850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Електричен бокал за вода

 • бела боја
 • Моќност: 2200W
 • 1.7л капацитет
 • Скриен греач кој не се гледа
 • Автоматско исклучување
 • Заштита од вклучување на празно
 • Вклучен филтер
 • Безжичен со база
 • Индикатор за работа

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST WK-F17W22V2