Електричен бокал за вода

600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Тело од нерѓосувачки челик
 • Заштита во случај на суво греење без вода
 • Автоматско исклучување на врела вода
 • Ротација 360 °
 • Капацитет од 2L