Електричен камин со ногарки ST FP-220NP 72704

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Електричен камин со ногарки
 Моќност 2000W
 Два мода на работа 1000W и 2000W
 Ефект на пламен
 Безбедносен термостат
 За простории од 20 до 30м2
 Димензии 390x290x565 мм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST FP-202K

 

You may also like…