Електричен камин ST FPB-11BNP

7,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Електричен камин со камчиња
• Ефект на пламен со можност за менување интензитет
• ЛЕД осветлување
• Моќност 2000W
• Темперно заоблено стакло напред
• Далечински управувач
• Безбедносен термостат
• Димензии:
– Висина 52
– Должина 66
– Ширина 15

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST FPB-11BNP

73530

You may also like…