Електричен сецко 500W ST C500-D

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сецко, сина боја, 500W моќност, 0.5л капацитет на садот, хромирани сечила, 1 брзина + турбо функција, заштита од прегревање.

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST C500-D

65306