Електричен тример за трева Iskra DT2140

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 550W
• Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
• Телескопска рачка: 22 см
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција