Sale!

Електрична косилка Iskra Iskra QT3023

4,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• моќност: 1000W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Максимална ширина на сечењето: 320 mm
• Прилагодлива висина на сечење 3 позиции: 25/40/55 mm
• Волумен на корпа: 30L
• Пластично куќиште

• 24 месеци гаранција