Електрична косилка Iskra QT3040

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• моќност: 1600W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Максимална ширина на сечењето 5 позиции: 400 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-65 мм
• Волумен на корпа за трева: 45L
• Пластично куќиште
• 24 месеци гаранција