Sale!

Електрична машина за мелење

2,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Електрична машина за мелење месо, пиперки, домати..
 • 2000W
 • Реверзибилна функција
 • Бела боја
 • Метален дел за храна
 • Ниска бучава
 • Целосно расклоплива за лесно миење
 • Нелизгачка површина
 • Сечива од нерѓосувачки челик

Brend: Geepas