Електрична мелница со додаток за цедење домати Muhler MG-1303T

3,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Додаток за цедење сок од домати
 • Додаток за мелење месо
 • 2 метални ножа: φ 5 мм: средно мелење и φ 7 мм: крупно мелење
 • Лесна за употреба
 • Моќност 1300W
 • Функција за обратно вртење
 • ABS тело и хромирана декорација
 • Гаранција: 1 година.