Електрична пила Iskra SF7J112 4

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Електрична моторна пила – карактеристики:

Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz – 2000 W

2200 W Јачина на моторот

7000 Вртежи во минута макс.

12 m/s брзина на ланецот

251 ml резервоар за моторно масло

406 mm (16″) големина на меч

112 dB(A) бучавост

4,9 kg тежина

2 години гаранција