Sale!

Електрична скара со ногарки

1,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Електрична скара со ногарки, практична за во градина.

– Изработена од нерѓосувачки челик
– Регулационен термостат
– Отстранлив греач и решетка
– Термо изолирана рачка
– Моќност: 2000w
– IPX4 стандард за водоотпорност

Идеална за употреба внатре и надвор

Гаранција: 1 година.

Бренд:  Superior Technology
Модел: ST ESN-2000WY