Електрична тава ø 40cm / 70 Iskra EPP 40-42-7

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 1500W
• Термостат со макс. температура од 240 ° C
• Контрола на температурата
• Нелеплива површина
• Стаклен капак
• Соодветна рачка
• Лесно за чување
• Ниска потрошувачка на енергија
• Големина на панелот: ø 400 mm
• Длабочина на садот: 70 мм
• Димензии на пакувањето (во мм): 415 (V) x 415 (W) x 140 (G)
• Нето тежина: 4,00 кг
• Бруто тежина: 4,25 кг

Гаранција – 2 години