Емајлирано тенџере/шерпа 30L/40L/50L

1,550.00 ден1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565

Viber 079 276 565

Регистрирајте се online на нашата страна

Chat на нашата страна

Во inbox

Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:

– при достава

Достава:

– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Емајлирани тенџериња погодни за подготовка на зимници.

Цени:

30 литри, 48cm – 1550 ден.

40 литри, 55cm – 1750 ден.

50 литри, 57cm – 1999 ден.

Произведени во ЕУ (Романија)

Additional information

Големина:

30L/48cm, 40L/55cm, 50L/57cm