Ергономична ВОДЕНА медицинска перница

2,790.00 ден

 • Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:
  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

  Загарантирана безбедност

  Начин на плаќање:
  – при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

4 in stock

Description

Aqua Pillow перницата формира облик на вашата глава и вратот за оптимален комфор во текот на ноќта.

Се прилагодува на секоја промена на положбата во текот на ноќта.
Можете да изберете цврстина на перницата со менување на количеството вода во џебот.

Линк: https://lanaform.com/gb_en/aqua-pillow.html

Производител:
LANAFORM
Rue de la Légende 55
4141 Louveigné
Belgium