Жична машинка за шишање ST HC-U4639AC

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 црна боја
 Моќен АС мотор
 сечила од нерѓосувачки челик
 контрола на нивоата
 4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm)
 четка за чистење
 средтсво за подмачкување
 чешел
 2м кабел

Гаранција: 1 година

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST HC-U4639AC

73404