Замок плав голем 29217

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Замок за вистинска принцеза.
• Покрај прекрасниот замок, сетот содржи принцеза, гардеробер, огледало и други додатоци.
• Возбудливата игра ќе биде придружена со светлосни и звучни ефекти.
• Производот користи батерија која е вклучена во пакувањето.
• Димензии на производот: 22x16x10cm.
• Димензиина пакувањето: 43x31x6cm.

Шифра: 29217