Игрална со топчиња

1,400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Игрална за најмалите дечиња со која вашете дете ќе се забавува, а вие истовремено ќе знаете дека е безбедно.
• Можете да ја користите во вашиот дом, надвор во дворот или на плажа за време на вашиот годишен одмор или викенд.
• Во пакетот се вклучени и 50 разнобојни топчиња.
• Помага при побрзо распознавање на боите.
• Ја зголемува активноста на детето.
• Димензии на производот: 100x60x37cm.
• Димензии на пакувањето: 53x38x8cm.

Шифра: 29897