Sale!

Инвертер климатизер 3,5kW Haier BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi

Original price was: 34,999.00 ден.Current price is: 30,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени
 Вграден WiFi
 Скриен Дисплеј
 5 години гаранција на компресор MITSUBISHI
 Бела Боја на внатрешната единица
 Тивок режим на работа
 12.000BTU
 Моќност 3.5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови)
 4.2KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови)
 SCOP (kW):4.6
 SEER (kW):8.5
 Антибактериски Филтер
 усмерување на воздухот: горе/доле автоматски
 лево десно мануелно
 природен ветер
 Тајмер
 Одвлажнување 1.6л на час
 Далечински управувач
 A++ Енергетска класа на греење
 А+++ енергетска класа на ладење
 Бучност на внатрешна единица 22/39дб
 Бучност на надворешна единица 48дб
 Гас за разладување R-32

Гаранција: 5 години.

Бренд: Haier
Модел: BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi

73066