Sale!

Инвертер климатизер Midea Extreme Cool Nordic series MSAFAU-09HRDNX-QRD0GW/MOX230-12HFN8-QRD0GW

31,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 9000BTU 2500W на ладење
 2800W на греење
 Скриен Дисплеј
 WiFi ВГРАДЕН
 R32 Гас
 Греење до минус 30 степени
 SEER (Ладење) 8.5 W/W
 SCOP (Греење просек) 4.6 W/W
 Авто рестарт функција
 Тајмер
 Меморија на позицијата на отворот за дување
 Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 A++ на ладење
 А+ на греење
 Идеална за простории до 30м2
 Бучност на внатрешна единица 20-39dB
 Бучност на надворешна единица 55dB
 Проток на воздух внатрешна единица 630
 Тежина внатрешна единица 8.7 кг
 Тежина надворешна единица 26.7 кг
 Димензии внатрешна единица 295x835x208 мм
 Димензии надоврешна единица 555x765x303 мм

Гаранција: 5 години.

Бренд: Midea
Модел: Extreme Cool Nordic series MSAFAU-09HRDNX-QRD0GW/MOX230-12HFN8-QRD0GW

75965