Sale!

Инвертер климатизер 3,5kW Midea MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O

30,730.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

MISSION FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 12000BTU 3500W на ладење
 3800W на греење
 Скриен Дисплеј
 Wifi ВГРАДЕН
 R32 Гас
 Греење до минус 30 степени
 SEER (Ладење) 7.2
 SCOP (Греење просек) 4.2
 SCOP (Греење warm) 5.3
 Авто рестарт функција
 Тајмер
 Меморија на позицијата на отворот за дување
 Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 A++ на ладење
 А++ на греење
 Идеална за простории до 30м2
 Бучност на внатрешна единица 51 дб
 Бучност на надворешна единица 60дб
 Проток на воздух внатрешна единица 519/458/266
 Тежина внатрешна единица 8.2 кг
 Тежина надворешна единица 29.3 кг
 Димензии внатрешна единица 300x810x200 мм
 Димензии надоврешна единица 554x800x333 мм

Гаранција: 5 години.

Бренд: Midea
Модел: MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O

72997