Инвертер климатизер 3,6kW Hisense DJ35VE0BW/DJ35VE0BG

24,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 SMART Инвертер клима уред
 New Comfort серија
 GMCC Toshiba компресор
 Скриен ЛЕД Дисплеј
 WiFi ВКЛУЧЕН
 12000BTU
 Капацитет на ладење 3.5KW
 Капацитет на греење 3.3KW
 SEER 6.1 kWh
 SCOP 4.0 kWh
 EER на ладење 3.5 kWh
 COP на греење 3.9 kWh
 ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
 4во1 филтер + Активен јаглен филтер
 Капацитет на одвлажнување 1.2л/ч
 I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач
 Проток на воздух 600cbm3/h
 4D Auto swing
 Super cooling ладење
 Тајмер 24 часа
 Sleep функција
 Работна температура греење -15/+24
 Работна температура ладење -10/+46
 Бучност вантрешна единица макс. 56 dB
 Бучност надворешна единица 63 dB
 Тип на гас R32
 Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење
 Димензии внатрешна единица 815x270x212 мм
 Димензии надворешна единица 715x482x240 мм

Гаранција: 2 години.

Бренд: Hisense
Модел: DJ35VE0BW/DJ35VE0BG

73349