Инвертер климатизер ST TAC-24INV32 WIFI SIBERIA

47,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 SMART 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер
 Вграден WiFi
 Ладење 6.81KW и Греење 6.87KW
 Скриен Дисплеј
 SEER за ладење 6.5
 SCOP за греење: 4.1
 Авто рестарт функција
 Одвлажнување 1.8л на час
 Циркулација на воздух 980 m3/h
 Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB
 Макс: 54dB
 Бучност на надворешна единица: 67dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 366kwh
 Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1878kwh
 Нормална работна температура: -15 to 43 C
 R32 еколошки гас
 A++ енергетска класа во ладење
 A+ енергетска класа во греење
 Далечински управувач

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST TAC-24INV32 WIFI SIBERIA

73290