Иновативно обликувана медицинска перница

2,440.00 ден

  • Мемори пена перница
  • Се прилагодува на вашата глава и на вратотПерницата Sweet Comfort од Lanaform реагира на топлината на вашето тело и им помага на вашите мускули да се релаксираат додека спиете.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

2 in stock

Description

Перницата Sweet Comfort реагира на топлината и тежината на вашето тело.

Во перницата се оформува обликот на вашата глава и вратот, и помага да се намали напнатоста долж вашиот ‘рбет, до состојба на максимална релаксација.
Исто така се приспособува секогаш кога ја менувате положбата додека спиете.

Линк: https://lanaform.com/gb_en/sweet-comfort.html

Производител:
LANAFORM
Rue de la Légende 55
4141 Louveigné
Belgium

You may also like…