Инфраред масажер за тело Beurer GERMANY MG 21

1,150.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• бела боја
• 3 додатоци за масирање
• масажа со вибрации + инфраред масажа со топлина
• 2 функции
• 6W

Гаранција: 2 години.

Бренд: Beurer GERMANY
Модел: MG 21

68900