Калорифер ST FH-06HE

890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Хоризонтална греалка
• 2000W
• 2 нивоа на греење 1000/2000W
• заштита од прегревање
• прилагодлив термостат
• светлосен индикатор
• интегрирана рачка

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST FH-06HE

72098