Камера во ретровизор за во автомобил

1,760.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Ретровизор, кој има вграден екран и се вклучува по ваша желба, најчесто се користи за паркирање со помош на втората камера која е поставена на задниот дел од автомобилот.

 • Резолуција на снимање 1920 х 1080
 • Големина на дисплејот :4.3 инчи LCD
 • Леќите на камерата снимаат 170 степени

Спецификации:

 • Снимање над веќе постоечки видеа
 • Дигитален зум
 • G-сензор
 • Микрофон
 • Детектира движење пред автомобил
 • Меморија: SD/MMC CARD до 32 GB
 • Покажува време и дата на дисплејот
 • Вграден звучник
 • Вградена батерија од 450 mAh
 • Ноќно снимање

Пакетот вклучува

 • Еден ретровизор камера
 • Втора задна камера
 • Полнач за камера (се става кај запалката)
 • Додатоци за поврзување на вашиот стар ретровизор.

Инфо:
– Се употребува за коли со 12V напојување.
– Бидејќи камерата снима со висока резолуција, потребна ви е високо квалитетна мемориска картица за да немате проблеми при снимањето.