Караоке звучник + микрофон P-82

1,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

P-82

За одлична забава потребен ви е моќен караоке звучник. Овој звучник може да го носите каде сакате и да имате одлична забава.

 • Идеален за вашите забави и прослави
 • Лесно пренослив блутут звучник
 • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 4 до 6 часа
 • Гратис жичен микрофон за луда забава
 • Миксета за забава без прекин

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio