Sale!

Караоке звучник со микрофон

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Опис

Модел: KTS-936

  • Идеално за вашите журки и прослави
  • Лесно пренослив блутут звучник
  • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 6 до 8 часа
  • Гратис микрофон за луда забава

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio