Sale!

Караоке звучник 15″ со 2 безжични микрофони

Original price was: 8,900.00 ден.Current price is: 7,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

За одлична забава потребен ви е моќен караоке звучник. Овој звучник може да го носите каде сакате и да имате луда забава.

 • Идеален за вашите журки и прослави
 • Лесно пренослив блутут звучник
 • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 6 до 8 часа
 • 2 безжични микрофони
 • Далечински управувач

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio