Караоке звучник 2 x 4.5″ со еквилајзер + гратис микрофон + далечински управувач

2,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

MS-430BT

За одлична забава потребен ви е моќен караоке звучник. Овој звучник со 150W може да го носите каде сакате и да имате луда забава.

 • Идеално за вашите журки и прослави
 • Лесно пренослив блутут звучник
 • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 3 до 5 часа
 • Гратис жичен микрофон за луда забава
 • Миксета за забава без прекин

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio