Караоке 15″ звучник 800w + 2 безжичени микрофони

7,900.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

За одлична забава потребен ви е моќен караоке звучник. Овој звучник со миксета и моќност од 800w може да го носите каде сакате и да имате луда забава. Плус за одлична забава имате и два микрофони безжичени за пеење во дует.

 • Идеално за вашите журки и прослави
 • Лесно пренослив блутут звучник
 • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 6 до 8 часа
 • 2 безжичени микрофона за луда забава
 • Далечински управувач
 • Еквилајзер

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio
– Моќност: 800w