Sale!

Кенгур за бебе

Original price was: 1,440.00 ден.Current price is: 780.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Изработен е од мек материјал кој овозможува циркулација на воздухот и не спарува.

Одлично дизајниран како за бебето така и за родителот со што подеднакво ќе се распореди тежината, без да се заморат ‘рбетот и рамењата.

  • се препорачува за возраст: 4-6 месеци, 7-9 месеци
  • носивост: од 3.5 до 9 kg
  • достапен е во две бои: црвена и сина
  • изработен е од нетоксични материјали