Кинетички песок

450.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Се што ви треба за да создадете ваши сопствени зачудувачки форми од песок.
• Маѓепсувачка играчка што тече низ вашите раце и никогаш не се суши за да можете да играте повторно и повторно.
• Со различни фигури за обликување по ваш избор.
• Подлога за лесно и педантно одржување.
• 2 кг.
• Димензии на пакувањето : 25x19x12 cm.• Подгответе се да водите римска битка и изградете ваш римски град. Поттикнува развој на вредна имагинативна игра.
• Димензии на пакувањето: 16,5x14cm дијагонала.

Шифра: 28818