Sale!

Компресор за бојадисување

949.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Кога ќе помислите на бојадисување, веднаш помислувате на скали, канти со боја, ролери и четки и колку е тоа само комплицирано!
Со компресорот за бојадисување брзо, лесно и едноставно ќе ја бојадисате секоја површина на било кое место. Само ставете ја бојата во садот, притиснете го прекинувачот и почнете со бојадисување. Додека трепнете површината е бојадисана.
Можете да го користите за бојадисување на внатрешни и надворешни површини.
Лесно ќе бојадисувате ѕид од цигли, камен, ограда, клупи, метална ограда и се друго што ќе помислите.
Лесно ќе ги бојадисувате и ѕидовите во домот.

Компресорот за бојадисување е многу едноставен за употреба, има само само една рачка со која насочувате каде да бојадисувате. Не прокапува и прскалката се чисти многу едноставно по бојадисувањето.
Има копче за регулирање на протокот на бојата што ви овозможува прецизно бојадисување.

Можете да користите бои или поликолор во зависност од потребите.

НЕКА ПРОЛЕТНОТО РАЗУБАВУВАЊЕ НА ДОМОТ БИДЕ ЛЕСНО И ЕДНОСТАВНО ЗА СЕКОГО !!!

Погледнете го видеото колку едноставно се употребува: