Sale!

Конвекционен ростер Iskra KP-618

Original price was: 3,699.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Напон: 220-240V~50/60Hz
Моќност: 1200W-1400W (max)
Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 мин.)
Подесување температура (од 60°C до 250°C)
Халогена лампа со вентилатор
Индикатор за вклучено (црвено) и за греење (зелено)
Стаклен капак и сад со капацитет 12 L
Димензии пакување (mm): 362 (D) x 362 (Š) x 235 (V)
Нето тежина: 7 kg
Бруто тежина: 7,5 kg
Додатоци:
• ниска мрежа за печење
• висока мрежа за печење
• рачка за капак

Гаранција – 2 години