Конец за тример 2.7×15 четвртаст Iskra

190.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Дебелина на конец: Ø 2.7mm
 • Должина на конец: 15m
 • Тип на конец: четвртаст
 • Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност
 • Пакување: блистер