Коцки сложувалка

150.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Нашиот приоритет е секогаш квалитетот и сигурноста на дечињата.Сложувалките се изработени од висококвалитетна пластика со заоблени краеви идеални за малите детски рачиња.Сложувалките ги учат дечињата во распознавање на боите и помагат во развивање на моторичките способности кај децата.
• Може да се состават повеќе слики и е одличен начин за развивање на координацијата помеѓу рацете и очите.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 15x15x5cm.

Шифра: 28616