Кочија со столици

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичка играчка со светлосни ефекти ќе му овозможи на вашето дете да влезе во светот на бајките.Кочија ,принц и принцеза се омилените ликови на децата од сите приказни.
• Играчката има реалистичен звук на јавање и прекрасна музика.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 30x14x7 cm.
• Димензии на пакувањето: 32x31x8 cm.
Шифра: 31122