Креативен сет за чај

650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Керамички сет за чај кој содржи 19 парчиња.Со овој сет дечињата ќе ја истакнат својата креативност,ќе им се развива талент са сликање и украсување а воедно ќе имаат уникатен сет за чај.Во сетот има бои и четка за боење и прирачник со идеи за украсување.
• Димензиина пакувањето : 33x24x6 cm.
Шифра: 31215